| CrissuCristina a întrebat:

Hei,cei care fumati,la ce varsta ati fumat prima tigara, unde si ce tigara era?

6 răspunsuri:
| Mαdαliηα a răspuns:

12 ani. Eram pe un deal cu mai multe persoane si pe dealu' ala. erau niste magazii de alea, parasite plme. Erau daramate. si acolo am facut asta prima databatting eyelashes. Era Kent 8

| leftside a răspuns:

Am fumat prima data la 12 ani un pachet intreg de kent intr-o singura seara, da' iti recomand sa stai cuminte si sa nu te apuci de tigari fetito.

| r3ally a răspuns:

Acum 10 ani cred si prima tigara a fost winchester. Eram in baia scolii si aveam doar 13-14 ani! Si acum regret ca m-am apucat de ele happy

| ZambeteKidd a răspuns:

Nu fumez.Si de ce sa te apuci ai o fiata de trait, fetită!

| Chriistos a răspuns (pentru ZambeteKidd):

Din cauza anturajului, teribilismului(aici depinde de varsta). Spre exemplu si eu m-am apucat de fumat in urma cu 6 ani pentru ca vroiam sa vad cum e si sa ma dau mare.

| Birza_Darius_1998 a răspuns:

Eu am 14 ani si am fumat prima tigara in luna aprilie kent click. la o casuta cu prieteni si a fost interesant