| AndaAlexandra a întrebat:

Hei! Cine a văzut filmul The Truman Show? Am auzit de sindromul Truman Show și sunt curioasa cum v-ați simțit după ce ati vizionat filmul.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

L-am vazut,m-a impresionat in sens pozitiv, a ramas acolo in memoria mea, ai impresia ca esti urmarita non stop? m-am uitat sa nu vad vreo camera pe undeva,cei drept in ziua de azi suntem urmariti peste tot,smartphone, laptop, camere peste tot, deci cam traim si noi intr-un show, apropo si ce vorbim la telefon este inregistrat, si aplicatile sociale