| irinuk28 a întrebat:

Hei,cum aș putea să șterg toate mesajele din inbox-ul Yahoo Mail, fără a fi nevoie de a le marca pe fiecare în parte? Măcar se poate?
Mulțumesc. FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Inboxul e mai nou paginat, nu stiu daca se mai poate sa le stergi pe toate o data insa langa fiecare mesaj ai o casuta iar sus de tot in linie cu meniul o alta casuta similara. Daca apesi casuta de langa meniu se selecteaza toate mailurile din pagina si cand dai delete se sterg toate, si tot asa.

| irinuk28 explică (pentru AlexanderAdrian):

Mersi,am reușit happy!

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru irinuk28):

Cu placere