| mjdhr a întrebat:

Hei :* cum pot sa trimit un colet prin posta romana si cel care primeste sa plateasca pentru a putea ridica coletul? si cum primesc bani. vreau sa stiu tate detaliile tot ce trebuie sa fac cand trimit coletul, ce sa completez la posta.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Iei un mandat pe care-l completezi. La ramburs scrii suma ce vrei sa-ti fie remisa de destinatar. Trebuie sa tii cont de valoarea produsului si o aduni cu taxa de trimitere (cam 10 lei in general).