| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Cum scot lacul de unghii de pe cearceafuri? Am tot frecat cu acetona dar mai mult s-a intins, iar cu diluant mi-e frica sa dau sa nu se decoloreze.

2 răspunsuri:
| Bunicul62 a răspuns:

Baiatul mosului pai ce ai facut ai varsat oja mamei tale prin pat. Tare zburdalnic esti.Dai cu acetona la greu si se curata dar te usuca de bani mai bine lasi in pace cirpa cum este si acetona decoloreaza

| anonim_4396 explică (pentru Bunicul62):

Sunt fata! straight face Si am pus juma de acetona si nici un rezultat si nici nu s-a decolorat