| MayhemChimera a întrebat:

Hei big grin.Am nevoie de ajutorul vostru.Trebuie sa trimit prin posta un colet,eu trebuie sa platesc ceva in momentul in care il trimit? Cu transportul cum sta treaba, eu trebuie sa ii spun angajatului de la posta ca persoana careia ii voi trimite coletul va plati transportul? Cel mai folositor raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Ii spui ca "Vreau sa trimit un colet, iar destinatarul va plati transportul" si aia e.