| Puff_2173 a întrebat:

Hei! big grin Ce telefon imi recomandati, dar sa fie cu touch screen?

Răspuns Câştigător
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună Puff.Am căutat ceva pentru tine să aibă tot ce are nevoie un adolescent, toate opţiunile pentru a-ţi face treaba, cunosc standardele punându-mă în locul tău.Mai uite-te şi la ce zic posesorii acestor telefoane la review-uri.Menţionez că ţi le-am generat în ordine crescătoare de preţuri iar aici vei beneficia şi de livrare gratuită la orice produs: http://goo.gl/2eDoJ.Sper că ţi-am fost de folos, o zi bună şi spor la tehnologiat.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe gama Nokia.
Pa, pa.

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Buna

pai poti incerca :
-LG gt 505
-LG kp500
-LG gt 400
-LG kp 501
-Samsung s5230
-Nokia n97[are si touch screen si tastatura querty]
-Nokia 5230
-Samsung corby
-Samsung f480
-samsun galaxy
-iphone

si multe altele dar aceste example care ti le-am dat sunt mai bune de cat resul
iti urez numai bine
pa pa!

| Candice a răspuns:

Samsung corby este foarte bun. E usor de manevrat. Recomandat studentilor

| GeorgyPingu12 a răspuns:

Lg gt400 sau Samsung star sau HTC desire hd. funda?:*

| mikuta a răspuns:

Samsung s5230 este foarte bun il am eu si tine bateria foarte mult, si e rezistent si la cazaturi:p mie mia scapat de cateva ori pe jos si nu are nimic