| rosewater a întrebat:

Hei. Daca am inselat o persoana, dar nici dupa un an nu mai am nicio relatie si nu am vorbit cu absolut nimeni de sex opus, adica nu am facut ca acele persoane care insala, apoi nu au nicio remuscare si peste cateva saptamani deja sunt cu altcineva si sunt fericiti etc... deci daca regret atat incat de un an plang zilnic de cateva ori pe zi si presimt ca nu se va opri curand starea asta... ce spune asta despre mine?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Că ți-ai înșelat persoana iubită și atât.

| mentholinks a răspuns:

Nu mare lucru. nici nu e asa important. raul facut e facut. Dumnezeu sa te ierte.

| gemeni6226 a răspuns:

Ce spune despre tine? Ca ai iubit-o si inca o mai iubesti si regreti greseala facuta.Nu crezi ca ar trebui sa fii sincer cu ea si sa o spui ca o iubesti si sa te ierte?