| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Daca de exemplu, astept pe cineva la aeroport. Si avionul nu mai ajunge, el prabusindu-se. Cine ma anunta pe mine ca avionul s-a prabusit? Se anunta undeva? FUNDA. Urgent.

Răspuns Câştigător
| EUiubesc a răspuns:

Daca avionu vine din alta tara, si este gasit avionul, autoritatile gasesc ei cumva familia fiecarei persoane care a fost in avion, si ii suna. asa poti fi anuntata chiar tu, sau poti vedea la stiri, dar daca vezi unavion prabusit la stiri nu ai cum sa iti dai seama ca este avionul despre care vorbesti.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine sa nu te anunte.Sa ajunga cu bine acasa.

| Mihaela a răspuns:

Multumesc mult de raspunsuri. :* Nu e vorba despre mine. laughing Adica, scriu o carte, si aveam nevoie de asta, pentru ca eu n-am fost niciodata cu avionul si nu stiu cum se procedeaza. Multumesc mult. big hug

| Mihaela a răspuns:

@justme, dupa ce o termin, o poti cumpara daca vrei si esti asa curios. happy O sa se numeasca Unele povesti de dragoste nu mor niciodata.

| Mihaela a răspuns:

@justme, sunt persoane de specialitate care mi-au spus ca respectiva carte e foarte buna. Persoane care se pricep, intr-adevar. Nu ai decat sa crezi ce vrei. Doamne, cat de rai si dusmanosi sunteti! happy Numai sa judecati stiti!

| justme91 a răspuns:

Televizorul? personalul din aeroport? internetul? "buna" intrebare happy

| justme91 a răspuns:

Sunt curios ce carte scrii tu.

| justme91 a răspuns:

Poate sa imi dai bani sa ti-o cumpar. la cum te exprimi si la ce intrebai ai pus in trecut am mari dubii ca stii/poti sa scrii o carte.
cheers.

| justme91 a răspuns:

Miss...whatever. sper sa iti iasa cartea. dar am dubii mari de tot happy