| FilosofulDepresiv2022 a întrebat:

Hei, deci am o intrebare cam ciudata, dar in fine.Sunt student la facultate in alt oras, iar mama mi-a trimis intr-o zi 200 de lei pe card(eu nu mai aveam niciunul). Dupa vreo 2-3 plati, ma trezesc cu 262 de lei pe card fara sa mai fi primit.Cum este posibil?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Solicită un extras de cont, și afli care a fost "șmecheria".

| Slovcehov a răspuns:

Nu stiu daca la cardurile de studenti se aplica, dar de obicei ai cost de administrare care se retrage automat. Mie mi se iau 25 lei pe luna pentru ca am un anumit pachet.