| anonim_4396 a întrebat:

Hei dragi membri TPU, cum va simtiti dupa ziua de azi? Ma simt foarte obosita

11 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Ziua de ieri a fost bunawinking.

| OldSoul a răspuns:

Daca tu esti aia din poza, mai simt mai bine.
Daca nu esti tu aia din poza, ma simt dezamagit.

| Vikaa a răspuns (pentru OldSoul):

Chiar eu sunt happy

Răspuns utilizator avertizat
| Simpatic a răspuns (pentru Vikaa):

Frumusica moldoveancawinking

ma gandeam ca pana acum sa fi lasat vreun comentariu jicnitor amaratul de simplebuttassface(fatadefund)original
dar vazandu-te dragutica nu are ce comenta, ca asa este si cu haterii ei comenteaza numai cand e ceva de rau de spus.

| Simpatic a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Este de peste prut, mai toata basarabencile sunt misto, nici romancele nu-s mai prejos!
cand eram in afara pe o plaja (nu dau nume), cele mai misto fete erau din ucraina, aratau intr-un mare fel acele animatoare.
Ukraina ya tebya lyublyu

| Vikaa a răspuns (pentru Simpatic):

Rusoaicele sunt beton, ukrainencele nu stiu ce sa zic, am vazut si ukrainence ok

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Vikaa):

în 8 Noiembrie | Vikaa a răspuns (pentru AlphaAttitude):
Chiar eu sunt big grin
Care poza? thinking

| aXy99 a răspuns:

Si eu.

| Yurisa a răspuns:

A fost oke... am iesit cu cineva si am avut proasta inspiratie sa imi iau tocuri ca am mers mult, dar in rest totul ok laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Minunat ca-ntotdeauna.