| LexaHD a întrebat:

Hei happy eu am abonament in Vodafone si vreau sa-mi fac whatsapp. Se percep costuri suplimentare in fiecare luna daca vorbesc pe whatsapp sau daca am whatsapp?

8 răspunsuri:
| DariaHàhaa a răspuns:

Nu platesti nimic decat dupa un an de cand l-ai instalat. Am si eu Vodafone si nu imi cer nimic pentru Whatsapp. happy

| Christchen a răspuns:

Buna,nu se face nici un cost, aplicatia whatsapp este gratuita timp de 1 an de zile dupa incepe sa te taxeze, dar stai linistita poti pacali aplicatia daca o stergi si o reinstalezi iar.

| LexaHD explică (pentru Christchen):

Deci,trebuie sa tin cont cand l-am facut..si cu o zi inainte sa fac un an de cand il am il sterg. apoi. dupa cateva zile il instalez iar?

| Christchen a răspuns (pentru LexaHD):

Da,asa ca poti folosi linistita.

| LexaHD explică (pentru Christchen):

Pe forumul Vodafone spune ca se percep costuri de 1 euro pe luna.

| Christchen a răspuns (pentru LexaHD):

Eu am tot pe Vodafone si nu am nici un fel de cost.

| LexaHD explică (pentru Christchen):

De cand il ai?

| Christchen a răspuns (pentru LexaHD):

De 2 ani am.