| alexandra_3253 a întrebat:

Hei fratii mei daca in o saptamana m-am intalnit cu 5 baiati la un suc nu inseamna ca sunt......deci cred ca ar trebui sa va schimbati parerea....nu credeti?

Răspuns Câştigător
| pisoias29 a răspuns:

Hmm...crazyandsexygirl89 [ce nume lunghee hee], cine a zis asa ceva despre tine? ca aaca te vezi cu 5 baieti la un suc intr-o saptamana esti? nu mai baga in seama toate prostiile, cred ca acele persoane ar trebui sa invete sa foloseasca dictionarul mai intai happy eu consider ca tot ce faci este sa iti gasesti perechea

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca te simti rusinata si simti ca ar trebui sa-ti schimbi comportamentul in unul mai serios si mai potrivit unei domnisoare cuminti si normale, eu sunt prima care sunt gata sa-mi schimb parerea.

| Barajag a răspuns:

Nu ti-a zis nimeni ca esti..., barem i-ai sarutat pe toti?laughingasta ca sa nu fi pierdut ceva curiosiihee hee

| Vizitiul a răspuns:

Ai grija ca-ti creste nasucu'big grin

cami
| cami a răspuns:

Hei, tu ce-ai fata?

| xibalba a răspuns:

Sa imi schimb parerea? Sigur, numai dupa ce iti schimbi tu principiile!

| BUBULINA a răspuns:

Intodeauna exista un inceput...

| albastrel a răspuns:

Fatoo esti tare!laughing

| daniDeeDee a răspuns:

Ce pot să zic? eşti o forţă!

| Rizer a răspuns:

Ce sati urez acum si eu dupa ce am vazut intrebarea ta adineaori eu cred ca esti o lele buna, ti-ar sta bine pe centura acolo e cel mai bine si nu aici pe TPU site-ul oamenilor cu minte libera si dornici sa te ajute cand ai o problema eu zic sa-ti faci bagajul si sa o tai pe centura! Spor la treaba daca pot zice asa ceva si sa castigi cat mai multi bani si cati mai multi barbati(panaramowinkinglaughing

| soseta ucigasa a răspuns:

Nu cred, imi mentin parerea ca poti si mai mult...de ce sa te opresti doar la 5? cand sunt atatia baieti dornici...de o fata ca tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma intalneam cu cate doi pe saptamana, cat mai multi mai multa experienta, sex doar cu unul, hm, chiar doi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fost la un suc, pe rind, la fiecare acasa chiar ca n-am nimic de comentat.Numai ca nu prea stiu ce se ureaza;-La mai multe?