| ZuzulinaZoe1993 a întrebat:

Hei,hei,hei! Erm, daca as publica o carte cat m-ar costa? big grin

Răspuns Câştigător
| MarinaaLarisaa a răspuns:

Trebuie să iei legătura cu edituri, ei îţi vor spune sigur.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

În jur de câteva milione depinde cât de mare e cartea.

| ElenaSA a răspuns:

Depinde cate explare vrei. Mai bine publica mai putine pentru a plati mai putin, altfel risti sa ramai cu ele prin casa si sa ai si bani dati. Cateva zeci de milione. Cam 10 milioane daca numarul este mic.

| Linnet a răspuns:

Depinde de mai mulți factori. Dacă este o carte școlară poți găsi edituri care să îți editeze cartea în regim de drepturi de autor(se editează 500 de exemplare iar tu primești 50 și restul și le vinde editura) sau poți plăti 100 de exemplare pe care ți le iei. Încearcă să iei legătura cu câteva edituri pentru oferte. Eu am publicat până acum doar în regim de drepturi de autor.