| Andreibegu123 a întrebat:

Hei imi e frica sa dorm pe intuneric sunt singur in camera si e bezna si n am nicio sursa de lumina va rig s imi oferiti cateva sfaturi. Va multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia in fiecare seara factura de la curent langa tine, in scurt timp o sa vrei sa dormi cu lumina stinsa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frica e in capul tau, de la atatea povesti si filme de groaza. Un sfat ar fi sa faci rost de o sursa de lumina, e necesara.

| MorganaM a răspuns:

Incearca sa ai o sursa de lumina.
Ai putea sa iti cumperi bratari dinacelea fosforescente si sa le pui pe birou, pe scaun, etc, de diverse culori. Si acelea lumineaza destul de bine pe intuneric happy