| roxisiatat a întrebat:

Hei, imi spuneti si mie cum dau funda? Sunt junior pe TPU de mai bine de doua saptamani si la o intrebare pe care am pus-o am primit doua raspunsuri, dar nu stiu cum sa dau funda. Si nu imi apare in dreapta raspunusurilor, am tot verificat.

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Ai in dreapta raspunsurilor un buton pe care scrie "Declara raspuns castigator". Il apesi pe cel din dreptul raspunsului pe care-l consideri ca merita sa fie premiat.

| roxisiatat explică (pentru OldSoul):

Multumesc mult!

1 răspuns: