| Ummfughfvgofcc a întrebat:

Hei!
Intrebare pentru baieti:
Cat de greu va este sa ridicati o fata de 65-67 de kg?

10 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Depinde de cat de des ridici si ce inaltime ai, greutate, varsta.

| sierra1 a răspuns:

Dacă nu ești atrenat ca un pro, la ridicat 67 kile, moare dragostea dragă deadlove

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mult mai greu decât pe una de 54.

| Drimmero a răspuns:

Pe umeri, in brate? De ridicat o ridic, am ridicat pe cineva si de 90 de kg dar spatele m-a durut 1 saptamana apoi, daca mai vrea ridicata sa slabeasca, tin la spatele meu.

| Celcestietot a răspuns:

Buna! Nu imi este greu, am mai dus asemenea greutati laughing, dar nu vreau sa fac deadlifting cu ea ca sa ma dau eu mare, in timp se aduna niste probleme si la batranete...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Deadlift nu e impresionant, sa faci umeri cu ea intr -o mana e ceva.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Da frate, dar pentru majoritatea populatiei este greu si cu 2 maini, dar cu una si sa mai incerce, se rup de tot si nu merita. Daca vrei sa te dai smecher o faci in alte moduri mult mai inteligente, nu prin forta, ca nu suntem in paleolitic sau in cusca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Păi dacă ești inteligent nu te dai șmecher in nici un mod. Zic că e impresionat in a le fortei, una e sa faci gimnastica cu ea. Că asta e scopul tau. Alta e sa zici ba masculi beta eu sunt cel mai tare. Voi ratați daca nu puteți. Oricum e cam rușinos pentru aia care îi i-a femeia in brațe, de au aceleași kg sau mai puțin.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, si practic daca nu te dai smecher nici nu impresionezi. Nu este neaparat rusinos, esti darwinist?

| Ineys a răspuns:

Daca folosesc un scripete se pune?