| crisu2012 a întrebat:

Hei lume tocmai ce mi-am luat un htc chacha. E primul meu smartphone, de ci ma puteti ajuta un pic.Adica de unde pot descarca aplicatii si ce fel de aplicatii? Este compatibil cu teme de telefoane, daca da de unde le pot descarca? Ma costa ceva daca descarc aplicatii de pe android market(am internet pe telefon de la oranga 300 MB pe luna)? Cat despre jocuri pentru el ce stiti si de unde le pot descarca si cum?

1 răspuns:
| Tinkabell a răspuns:

Pai acum. Crisu`...http://denisuca.com/htc-chacha-sfaturi-husa.html aici e un mic site cu ce trebuie si ce nu trebuie sa bagi in tel, in rest, don`t know...