| alexandra257999xuny a întrebat:

Hei lume! Vi s-a întâmplat să vreți să comunicați cu ceilalți dar de fiecare dată când încercați să spuneți ceva, să vă exprimați sentimentele sunteți întrerupți, nu vă ascultă nimeni și apoi vă întreabă de ce nu comunicați cu ei?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

4 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu. Ti s-a intamplat tie?

| alexandra257999xuny explică (pentru wildthing):

Da.

| RAY a răspuns:

Eu regret orice contact uman social care durează mai mult de careva ore

| PIayWithFire a răspuns:

Da, unele persoane nu sunt interesate de un schimb de informatii, de-abia asteapta sa iti termini ideea (daca au bunul simt pentru asa ceva) ca sa isi poata vomita ei ideile lor. Itti pierzi timpul cu persoane care vor doar sa tina monologuri.