| JustStitch a întrebat:

Hei! M-am apucat de scoala de soferi dupa starea de urgenta si mai am 4 sedinte si termin orele practice si urmeaza sa dau sala si am foarte mari emotii, cum pot scapa de emotii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gândindu-te că va fi bine...
Aceleași pedale, același schimbător de viteze, aceleași reguli de circulație. Numai că lângă tine va fi un alt nene, îmbrăcat mai oficial.
Te-ai descurat la ore, te vei descurca și la examen, doar să nu lași emoțiile să te copleșească.
Pe mine m-a ajutat mult rugăciunea. Fără Dumnezeu nu aș fi reușit. happy
Succes!winking