| AdelinaBeatriceRO a întrebat:

Hei,ma numesc Cristina, am 16 ani..si mi-au aparut vergeturi albe pe fund straight face. folosesc ulei de masline de cateva saptamani.dar nu vad niciun semn am auzit ca nu dispar niciodata mai ales astea albe,dar se pot atenua am gasit un fel de ulei pe nume Natalogy nu stiu daca este bun, inca nu mi l-am luat. vreau sa imi ziceti daca ati folosit acest ulei..sau mna cat ar costa o terapie cu laser si cate sedinte trebuie? inca o intrebare...ele dispar asa de la sine adica acuma am 16, ar putea disparea gen..cand o sa am 18 fara sa nu folosesc nimic? da nici eu nu cred astalaughing, astept raspuns, dau FUNDA! Bye

2 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Învață să te suporți cu ele.
Nu știu detalii depre terapia cu laser, dar dacă vrei neapărat, du-te.

| AdelinaBeatriceRO explică (pentru FadetoBlack):

Nu pot sa ma suport cu ele...sunt foarte albe si pronuntate se observa foarte bine...dar mna o sa incerc terapia.