| Djlsghtnquuw a întrebat:

Hei, ma puteti ajuta si pe mine cu niste mesaje de noapte buna si buna dimineata pentru un baiat? Stiu ca trebuie sa scriu ce simt, bla bla, dar sunt cam paralela cu chestiile astea. Fara raspunsuri aiurea. dau funda. happy

1 răspuns:
| Biencutsaaa a răspuns:

1. Noapte buna puisor eu te pup pe obrajor, iti doresc un somn usor ca o pana intr-un zbor.
2.As vrea sa fiu o floare in mainile tale, un zambet pe buzele tale, raza de lumina care iti spune seaara noapte buna!
3.Cu aripi de fluturasi, vine in somn un ingeras si ghici ce are pentru tine? Pupici dulci de la mine ca sa poti dormi mai bine.
4.Mie dor de ochii tai frumosi,atat de limpezi si duiosi,de focul din lumina lor,de chipul tau fermecator,mi-e dor de tine, te ador, noapte buna puisor
5.Noapte buna, sper sa visezi ceva frumos si dragut la noapte:pe mine normal.la ce te gandeai?
6.Azi dimineata ai fost primul meu gand.Acum vreau sa adorm cu gandul tot la tine.Noapte buna!
7.Aripi de fluturas, Vinen-n zbor un ingeras, Ghici ce are pentru un pup dulce de la mine...Noapte Buna!