| Mmooaarro a întrebat:

Hei crying Mama mi-a trantit telefonul pe gresie crying si mi s-a crapat ecranul in coltul din stanga sus e vorba de Samsung galaxy s4.se aprinde dar nu se mai vede si e crapat putin si din marginea telefonului din colt ce pot sa fac se mai poate repara va rog sa ma ajutati.
Sunt din Bucuresti sector6 unde pot merge cu el?sad mai am garantia dar nu mai e valabila din moment ce mi-a cazutcrying ajutor!

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Așa vă trebuie dacă vă luați telefoane din vată de zahăr.

| Kariin a răspuns:

Da poti sa il repari! Probabil Display-ul e spart! Dar se poate inlocui! big grin Nu-ti fa griji!