| anonim_4396 a întrebat:

Hei! O colega ma place si ea stie ca stiu ca ea ma place! S-a aflat mai de mult pe un grup si asa am aflat, dar oricum nu asta e important! Important e ca eu nu o plac si gen tot ii zice unei fete ca sunt viata ei si din astea! Si eu am clarificat cu ea ca vreau sa ramanem doar prieteni...Si aseara mi-a trimis mesaj cu "Te iubesc"! Si eu am intrebat-o : "Amm...Pentru mine era mesaj-ul?" Si nu mi-a raspuns, dar in caz ca va zice da, ce sa-i spun? Repet, nu o plac si plus sunt clasa 5-a si nu-mi sta mie gandul la iubite!

3 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Am trait sa o vad si pe asta pe TPU: "sunt clasa a 5-a si nu-mi sta mie gandul la iubite". Permite-mi sa-mi scot palaria, toata stima.
La varsta ta e foarte usor, totul e o joaca. Ignor-o, las-o sa spuna ce vrea, nu-i mai scrie nimic. In doua saptamani ii trece.

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Minunile încă exista laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă zice da, tu îi zici ok, nimic mai mult, nu-i mai citești sau răspunzi la mesaje.
dacă continuă cu k.k.t și nu vrea să înțeleagă, n-o mai bagi în seamă, o eviți pur și simplu.