|

Hei, oameni rai, vreau sa formez o alianta reala(grup) serios organizat, eu fiind lider, oamenii cel putin 7

care sa aiba aceleasi interese comune cu mine:

1.Foarte Inteligenti

2.Foarte de treaba

3.Sa nu fie fricosi/suparaciosi/invidiosi/orgoliosi/enervanti/barfit ori/rautaciosi/tristi/obsedati/disperati/crizati/ iar daca sunt sa tina pentru ei.

4. Ceativi/Imaginativi

5.Amuzanti

6.Atenti

7.Hotarati!

8.Idealisti/perfectionisti

9.Buni la suflet

10.Gusturi rafinate.

11.Muzica: electornica,dub, trap, rap, rock only.

12.SA FIE LOIALI!

13. UNITI! Toti pentru unul! laughing

14.Strategici

15.Sa accepte orice provocare.

16.Autentici/unici

17.Sa nu refuze idei, sfaturi, etc

18. sa fie eventual mai retrasi, gen sa nu aiba multi prieteni, sau sa nu fie in grupuri de prieteni doar de forma

19.Intuitivi

20.Sinceri

21.Petrecareti

22.sa accepte orice de lap prietenii adevarati,(din grup)

23.Sa fie liberi, nici chiar ca oile, dar sa fim organizati

24.Si cel mai important sa tina la prieteni (membrii) ca la ei insasi

25.Sa nu ASCULTE NICI ODATA DE GURA LUMI.

26.Sa gandeasca independent,(sa nu se ia dupa altii) URSC EFECTUL DE TURMA!

27.Sa fie binevoitori

28.Sa fie de INCREDERE!

29.Sa aiba eventual un talent (eventual)

30.Sa fie pasionat din una din aceastea: anime,rock,natura,arta(de orice fel),isotria,IT-ul(calculatoarele),masini,roboti,culturi ,limbi straine,japonia, design etccc

Si bonus, mai nou, sa nu fie gen din ala, ba ai gresit o litera o virgula,o cratima, gata iti dau in cap... fiecare scrie cum vrea,atata timp cat se intalege, si respecta cat de cat ortografia, si eu gresesc,gresim, etc ori cat as vrea sa fiu de perfect nu ai cum,+ca eu unul scriu ff repede si poate la fel si altii...

Cam aceastea sunt cerintele sper ca o sa incerce cineva, nu va avea nimic de regretat.

Inca cateva cerinte minime de sistem:

Varsta: minim 14 - Maxim 40

Sa nu fie tigan/ca, indian, africanca (sunt rasist =) )

Si sa realizeze ca traieste intr-o lume indusa, adica mai pe intalesul tuturor, o lume pre-facuta, controlata, sa relizeze si ca scoala, mai ales ia Romania, cat si sistemul, sunt varza! sau de ne folos cel putin nu de cand a aparut internetul,

Scoala nu e asa importanta cum crezi, da poate doar pentru o diploma si un loc bun de munca bine platit, dar, in viata o sa vezi ca nu e destul, si ca timpul tau e mai pretios, si vrei sa o traiesti asa cum vrei tu! nu cum vor altii!

Spune-ti-mi parerile voastre mai jos, si bine intales, daca doriti sa colaboram si sa fim chiar si bff cine stie contact me! Mesaj aici, sau pe email:

seby. gothic@gmail.com

Va astept cu bratele deschise.(nu-s gay pls)

98 Raportează Evaluează
98 răspunsuri:
| a răspuns:

Toxic.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Si eu mi-as dori o fata care sa faca DOAR ce vreau eu CAND vreau si eventual sa dau in ea ca surdu-n clopot cand vreau eu..cam 24/7, doar de incalzire... oooo si un cocos vorbitor care nu numai vomita, dar si ma ajuta sa gandesc si sincer l-as pune numai pe el sa gandeasca in special la pasarici...eu nu m-ai as spunbe nimic si l-as lasa pe el sa zica ce si cum..stiu ca asta nu are legatura cu postul tau, dar..in fine.

| a răspuns:

Grupul va fi gol

| a răspuns:

Nu ti se pare ca ai exagerat de multe pretentii?

| explică (pentru Drimmero):

Ba da. sunt multe bine intales. Dar asta pentru ca si eu sunt la fel, cu acelasi calitati, e normal sa cer macar aceleasi calitati, macar cat de cat xD

| a răspuns (pentru Drimmero):

Vrea sa fim foarte inteligenti dar la cum gandeste el... Nici n-ar trebui sa fie liderul acestui ''grup'' laughing

| a răspuns (pentru SisterEunice):

Nici n-ar trebui sa existe asemenea grup/

| explică (pentru Drimmero):

Oh ba da ar trebui si sunt multe laughing esti mic

| a răspuns (pentru AgentulPatogen):

Du-te. ba, cu fituica voastra de minciuni!

| a răspuns (pentru Drimmero):

Că bine zici...

| a răspuns:

Aoleo, eu nu vin, ca de obicei port 2 perechi de tricouri.

| a răspuns:

Partid nu faci?

Răspuns utilizator avertizat
| a răspuns:

1. Daca e vorba de inteligent (nu destept), atunci da. Sau... depinde. totusi am o gandire buna. tongue
2. ok
3. doar trist... laughing dar rar si da, tin pentru mine.
4. Nu prea.
5. Nu prea
6. Depinde... dar in general, da.
7. 95%
8. ahm. straight face
9. fara nicio problema. happy
10. ahm... ok
11. Nu ascult deloc... dar asta nu inseamna ca nu-mi place.
12. ok.
13. ok
14. In jocuri. am IQ 200. Mai ales in cs rolling on the floor. Sunt bun ca lider. happy
15. whait what?
16? straight face
17. Accept, dar asta nu inseamna ca o sa le si urmez pe toate.
18. N-am niciunul...
19. cat de cat.
20. Mm. 95%. Oricum, nu mint doar ca sa par eu grozav sau sa fac rau altuia.
21. Nop.
22. Ok.
23. S-a facut.
24. Si asta...
25. Ascult dar nu bag in seama si ma prefact ca si cum nu as fi auzit. tongue
26. Si eu rolling on the floor)))))))))). Serios... zici ca-i o boala. De exemplu daca apare o melodie noua sau o vorba noua. Cum era aia cu,, ba cristi baa" sau,, eroina meaaaaaaaa". Cat cancer la urechi faceam de la ele... Deci cand vine vorba de chestii de genu' sunt cam demodat. Oricum, nu fac, nu zic, nu ma imbrac un lucru care toata lumea il imbraca. Imi place sa fiu diferit.
27. Ok.
28. Foarte ok.
29. Ahm... cred ca da, habar n-am. Sau poate ca am da nu-l stiu eu.
30. cateva, nu, mmmda, da, mmmm cat de cat, chestii de baza si putin ceva mai avansat, nu prea, nu prea, nu prea, da, nu, ahm... sa zicem.
31. 16 ani.
32. Ha dai sh tu un leu manca-t-as gura?
32. Totul a inceput cam pe la 9-10 ani. si a continuat pana la in clasa a9-a. Si inca continua, insa rar mai gasesc ceva nou care sa ma surprinda.
33. Nici eu nu sunt de acord. Sistemul e invechit, dar totusi am sa o fac pentru un amarat de bac si o facultate.

| explică (pentru Nemessys):

E bine ca ai acordat ceva din timpul tau pretios, tind sa cred ca stiu cam ce fel de persoana esti in proportie de 77%, etc etc Daca vrei ma poti contacta.

| a răspuns:

Am zis ca sunt perfect pentru ce vrei tu. Pana am vazut la nr 30 anime. Si gata, m/ai facut caput. Pacat, foarte pacat.

| a răspuns (pentru Endoryus):

Ps. vezi ce ti/am scris aici. https://www.tpu.ro/conversatii/cineva-cu-chef-de-vorba_1/

| explică (pentru Endoryus):

De ce te-ai facut caput? Ce e asa rau la anime? Si totusi am precizat clar ca nu trebuie neaparat sa indeplinesti chiar toate, cel putin in general, dar daca urasti anime-urile din nu stiu ce motiv al tau, asta e, faci ce vrei. happy

Nu urasc desenele. Si eu ma uitam la Death note sau altele cand eram mai mic, dar unii oameni se mai maturizeaza, lasa desenele pentru copii.

| explică (pentru Endoryus):

Acum,fiecare crede cum vrea, dar totusi Anime-urile nu sunt neaparat pentru copii cum ai zis, luand in calcul nu doar ca sunt facute de oameni mari, si nu doar aceastea ci si cele mai "de copii" cum le numesti, desenele sunt si pentru copii, dar Anime-urile sunt cam pentru orice varsta... Nu e neaparat sa te uiti, sau ca ai zis ca unii oameni se maturizeaza, vrei sa zici ca esti prea matur sa te uiti la anime?laughing
Este cam aiurea sa gandesti asa, si chiar neadevarat, sau trist dar marog happy
Si ai mai zis ca ai vazut cand erai mic, e clar, e clar ca, cand esti mic nu ai intales nici pe jumate ce se intampla cu adevarat, in Death note, si eu am vazut cand eram mic Naruto, si crede-ma odata ce am crescut mi-am schimbat total parerea, era foarte diferit, mai complex. Intaleg ca esti genul de care am mai tot intalnit, care cand i zic ca ma uit la un anime zice : "ce e ala"? sau daca stie zice "te uiti la desene" xDD
Adevarul este ca e o mare diferenta intre cartoons si anime, dar marogwinking
Mai informeaza-te.

"Este cam aiurea sa gandesti asa, si chiar neadevarat, sau trist" Da, e foarte trist ca nu ma mai uit la desene. Ti/as arata taiturile de pe maini dar nu vreau sa vada toti de pe TPU. Ti le trimit in privat.

Scumpa/scumpul,nu am chef de cearta, dar anime-urile NU sunt pentru copii.Cel putin o parte dintre ele...precum a spus si "AgentulPatogen"...e o diferenta intre anime-uri si desene animate.
Ai vazut Boku no Pico, Another, Kiss x Sis sau High School DxD?
Incearca si spune-mi daca un copil pana in 10 ani s-ar uita la asta.
Anime-urile sunt pentru orice varsta.

| a răspuns (pentru BlackRose03):

Ai chef de cearta ca asa sunteti toti ofensatii copii fani Anime cand se ia cineva de voi. Vai, ca-s pentru toate varstele, iar voi nici 20 de ani nu depasiti (uneori si impreuna). Ce e ingrijorator nu e ca va uitati la Anime, ci ca sunteti multi, la fel de imaturi si prostalai. Sunteti doar niste copii intarziati cu pretentii de snobi.

| a răspuns (pentru ZergHydralisk):

Nu ma consider a fi o fana anime.
Nu sunt obsedată...
Fiecare are defecte, dar nu cred ca ar trebui sa desconsideri pe cineva sau sa-l consideri inferior mental pentru ca e pasionat de ceva.

"Ai chef de cearta ca asa sunteti toti ofensatii copii fani Anime cand se ia cineva de voi."
Haha, gresesti. =]]
In primul rand, am spus ca nu vreau cearta pentru a-ti spune intr-un mod indirect ca vreau doar sa fac o observație in ceea ce priveste răspunsul tau, dar n-a functionat.
Si nu te poți lua de mine din moment ce nu imi pasa de parerea ta in ceea ce priveste anime-urile.Crezi ce vrei.
"Ai, ca-s pentru toate varstele, iar voi nici 20 de ani nu depasiti (uneori si impreuna)."
Daca mi-ai fi cu adevarat superior mintal nu ai fi venit cu un astfel de raspuns. rolling on the floor
Am facut doar o observație.
Tin sa cred ca o parte din anime-uri nu sunt pentru copii.
Asta nu inseamna ca as fi un copil ofensat de anime.
Daca chiar crezi asta in contiuare fara suparare, dar chiar imi esti inferior mintal. straight face
Ai vazut Death Note si te-ai convins ca toate anime-urile ar fi la fel.
Vorbesti astfel fara sa fi vazut in viata ta un anime hentai si totusi continui sa faci afirmații invalide.
Putin ma intereseaza nefiind o mare fana anime, dar cand am citit răspunsul tau m-a pufnit râsul.
Adica...tu ai vazut 3 anime-uri in viata ta si spui ca toate ar fi pentru copii.
Sincer cred ca anime-urile sunt pentru orice varsta.Death Note e un anime pentru copii cat si pentru adulți in opinia mea.
Mie mi-a placut.
Uita-te la un episod din Boku no Pico si vino sincer sa-mi spui daca un copil de 10 s-ar uita la asta.
Te rog...Nu comenta fara sa ai mai multe cunostinte intr-un domeniu, e patetic precum si răspunsul tau.
Nu am comentat pentru ca m-ar deranja faptul ca consideri anime-urile ca fiind pentru copii, am comentat pentru ca ai spus asta deoarece ai vazut 3 anime-uri in toata viața ta.
"Ce e ingrijorator nu e ca va uitati la Anime, ci ca sunteti multi, la fel de imaturi si...2004 - 2112 + Vezi răspunsul întreg

Vezi ca incurci persoanele. EU ( Endoryus) am zis ca m/am uitat la death note nu cui i/ai postat tu mai inainte. Revenind, din ce vad in trailere, Boku nu am inteles care e treaba cu el, Another pare ceva mai actiune si ultimele 2 mi se par desene pentru **** jii, tin spre hentai. AStea sunt mai rau, nu pentru copii, pentru astia mai maricei si sunt intragostiti de balcoanele lui Wonder Women din Liga dreptatii de cand ma uitam si eu, CA COPIL. Oricum, nu am citit tot raspunsul tau adresat lui vindem, dar m/am oprit acolo cand ai spus ca nu iti pasa de parerea noastra cand vine vorba de anime. Clar nu, de aia scrii atatea romane, ca nu iti pasa deloc. Ma uitam si eu la DN, Naruto si Bleach pe la varsta ta dar pe la 16 17 ani m/am lasat de ele pentru ca incepeau sa ma plictiseasca. Unii mai cresc presupun.

Si eu ma uitam la Dragon Ball Z, Pokemon si toate nebuniile acum mai bine de 10 ani. Dar pana mea, unele etape se mai depasesc. Cu astia iti pierzi vremea discutand. Sunt copii nematurizati carora le vom plati si somajul pentru ca vor sa stea acasa sa se uite la Anime. Mereu au gura mare, ca Anime-urile clar s-au inventat pentru oameni maturi. Ca mai sunt unele care ating subiecte delicate e fix pix. Asa si la unele filme de actiune se uita copiii chiar daca-s in genere considerate ca fiind mature.

"Vezi ca incurci persoanele. EU ( Endoryus) am zis ca m/am uitat la death note nu cui i/ai postat tu mai inainte. "
Ups, greseala mea.

"Revenind, din ce vad in trailere, Boku nu am inteles care e treaba cu el "
Doar uita-te la un episod si spune-mi daca e pentru copii.

"Clar nu, de aia scrii atatea romane, ca nu iti pasa deloc"
Scriu "romane" pentru ca imi place, n-o fac din obligație sau pentru a demonstra ceva.
In continuare nu imi pasa de parerea ta privind anime-urile.
N-are nicio legatura cu cat scriu.
Din nou, o fac din placere.Nu esti singurul căruia i-am scris atât.

"Ma uitam si eu la DN, Naruto si Bleach pe la varsta ta dar pe la 16 17 ani m/am lasat de ele pentru ca incepeau sa ma plictiseasca. Unii mai cresc presupun."
Cine ti-a spus ca ma uit la anime-uri de genul asta? Eu ma uitam pana acum cativa ani la aceste anime-uri din plictiseala.
Acum nu ma mai uit la anime-uri pentru copii, nu-ti bate capul.
Țin sa cred ca mintal desi mica sunt mai matura ca tine.Varsta nu poate determina numărul de cunostinte sau experienta de viata.Trebuie sa fi idiot ca sa te crezi matur doar pe motiv ca ai 20+.
Din nou, nu imi petrec toata ziua in casa privind anime-uri si am o părere proasta despre persoanele care isi irosesc timpul astfel.Mă uit câteodată si doar in timpul liber.
Doar ca nu am putut sa nu comentez cand ai spus ca toate sunt pentru copii.Majoritatea probabil ca sunt, dar nu toate.
Si pe deasupra ai spus ca toți cei care isi petrec o parte din timp privind anime-uri ar fi niste copii lipsiți de cunostinte care iti sunt inferiori mental.
Scuze, dar parerea ta in aceasta privinta e pur si simplu eronata.

Degeaba imi bat capul cu un copil. Hai, fuga fuguta la un alt desen ca sa iti mai imbogatesti cultura generala.

Din toata aceasta conversatie am realizat faptul ca sunt mai matura mintal ca tine.Dar daca zici... laughing
Patetic.

Daca as avea un leu de cate ori am auzit ineptia asta, Bill Gates era mic sarac pe langa mine. Cert e ca ma amuza si mai tare cand o aud de la ciutani ca tine, nu stiu de ce.

| explică (pentru BlackRose03):

Normal ca, animeurile nu sunt pentru copii, dupa cum am mai zis, ele nu doar ca sunt facute de adulti ci, sunt facut si pentru adulti, cat si copii, luand in calcul ca unele genuri sunt destul de depasite pentru un copil marog, Balck mersi de rasp, si nu inatleg dc te complici cu toti... din moment ce eu i-am explicat etc, si tot o tine pe alui in prostie csf happy asa sunt cei pe care ii consider eu idioții, nici nu au dreptate, vorbesc si aiurea, mai si comenteaza, nici nu inteleg daca le zici, sunt si ofticati si nu lasa de la ei astia sunt idioții.

| a răspuns:

Toti suntem oi, goticule.

| explică (pentru Staind):

Intr-o oare care masura asa e happy unii mai mult iar altii mai putin

Care-s aia care sunt mai putin si de ce?

| explică (pentru Staind):

Cei care aleg sa incerce ceva nou, care nu se simt probabil comozi in sistemul actual etc, cei care aleg sa schimbe, sau care nu accepta sitatia acctuala, sau dupa vointa puternica de a trai diferit, sau dupa bunul plac, nu cum vor altii, si cel mai important, cei care sunt cei mai putin oi, nu asculta de nimeni, sau nu se ia dupa gandirea sau etc altora, si incerca, observa toate posibilitatile reale si hotaraste singur, si esentialul cavor sa fie de obicei la conducere, ori sa nu fie condusi, de accea si vorba: "ca sunt mai putin oi", din pacate nu poti scapa, suntem creati, de natura, sau un dumnezeu, sau orice altceva deci nu avem capacitatea de a fi stapani 100% peste noi si nimic.

| a răspuns:

Ai pus o intrebare de tot caccatu!
zici ca esti haiducii lu' 7 cai! (sase cai frumosi)
mai trebuia sa ne propui sa mergem si in padure! (bareback mountain)
in rest, ..ne vedem la romanii au talente!

| a răspuns:

Scopul grupului condus de tine care e? Mergem la femei? Ca m-as baga si eu.

| a răspuns:

De ce ar vrea niste oameni foarte inteligenti sa te aiba ca lider?

| a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

De ce nu ar vrea? Toti oamenii inteligenti au cate o "sageata".

| a răspuns:

1.Nu ma consider a fi o persoana inteligentă, dar fata de majoritatea persoanelor de varsta mea am ceva cunostinte.
E ok?
2.Nu stiu cu adevarat ce inseamna a fi de treaba, dar cred ca da. =]]
3.'Sa nu fie fricosi/suparaciosi/invidiosi/orgoliosi/enervanti/barfit ori/rautaciosi/tristi/obsedati/disperati/crizati/ iar daca sunt sa tina pentru ei."
Cred ca sunt doar putin trista câteodată.
4.Sunt destul de creativa si am imaginatie.
5.Nu.
6.Da.
7.Da.
8.Nu sunt perfectionista, imi place sa fac totul in ritmul meu, altfel ma pierd.
9.Sunt un om bun.
10. Mănânc orice, ma îmbrac cu orice si fac orice atata timp cat nu ma afecteaza cu ceva sau pe cei din jur, deci nu sunt prea rafinată.
11.In afara de rap ascult dubstep, trap, electro house si câteodată rock.
12.Sunt loială.
13.Te poți baza pe mine.
14.Da...cred.
15.Atata timp cat nu ma fac de ras si pot sa fac acel ceva fara sa am pe urma remușcări sau sa ma doara fizic/moral accept orice.
16.Sunt unica intr-un sens negativ.Se pune?
17.Sunt deschisa la orice.
18.Nu am prieteni si nici n-am nevoie, sunt introvertita si imi place astfel.
19.Da.
20.Sunt atât de sincera incat ii resping pe toți dupa cateva conversații(in viata reala vorbind).
21.Nu.
22.Daca nu sunt afectată in vreun fel accept orice.
23.Da.
24.Nu ma prea pot atasa de persoanele din mediul virtual, dar mi-as da viata pentru oricine ar merita, fie el/ea necunoscut/a, ruda sau prieten/a.
25.Ascult doar de mine însămi.
26.Nu imi pasa de parerea altora privind caracterul meu, stilul meu vestimentar etc atata timp cat imi place mie.
27.Da.
28.Da.
29.Sunt destul de buna la citit, la scris compuneri/poezii si la desen.
30.Sunt pasionată de anime,rock ascult ocazional,imi place sa fac plimbări prin natura si o iubesc mai mult decat orice sau oricine ma inconjoara din moment ce ma ajuta sa raman optimista,imi place arta de orice fel si sub orice forma,imi place sa ma uit la documentare despre Univers si istorie(in special...2004 - 2126 + Vezi răspunsul întreg

| explică (pentru BlackRose03):

Cu brio chiar, pari o persoana de treaba si sincera happy daca vrei sa discutam lasa-mi un mesaj privat, te contactez eu happy

| a răspuns:

La faza cu anime m-ai pierdut si pe mine.Nu ma uit de cand aveam 8 ani la tampeniile acelea.
Si ii cosider imaturi pe cei carora le plac anime-urile.
Neterminati, necopti.

| a răspuns (pentru xerxes1):

Inseamna ca eu-s TERMINATA.big grin

| a răspuns (pentru Flaşnetă):

Am editat si am taiat serialele de pe lista.
happy

Cum ii consideri pe cei care se uita la p.o.r.n.o

| a răspuns (pentru damnedwolf):

Disperati.

Si ce parere ai despre cei ce joaca in filme xxx

| a răspuns:

Da ce ai ma cu colorati? E si ele oamenii laughing))))

| a răspuns:

rolling on the floor
Ai descris persoana perfecta sau?

| explică (pentru Wilona):

Cam da

| a răspuns:

Vreau sa fiu mana ta dreapta

| explică (pentru Wilona):

Poti, daca l-ai intrece pe cel care deja actualul mana dreapta, daca esti fata iti va fi extrem de greu aproape imposibil happy

| a răspuns:

Iti dai seama ca as vrea sa intru in acest grup,ca slava cerului,tiganca nu sunt, loiala, sincera, petrecareata bifat, am peste 14 ani si sunt de incredere, dar ce fac cu punctul 1" foarte inteligenti "?
Poti face o exceptie?

| explică (pentru Flaşnetă):

Acum poate nu fac eu bine diferenta intre sarcasm si inteligenta dar dupa mine, imi pari o persoana destul de inteligenta. Contact me happy

I/auzi puki, ai unda verde laughing.

Am unda verde, dar ce fac cu ea?thinking aceasta-i intrebarea.

Gasesti tu ceva. Cand vine vorba de prostii, te duce capul.hee hee

| a răspuns:

La punctul 30 nu ai scris geografie, dar la sfarsit ai scris "etc.", deci s-ar putea sa am o sansa.

| a răspuns:

Si care este scopul ca nu ai spus, o punem de un partid, oricum daca nu spui scopul pari mai dubios (macar partial ca poate nu vrei sa divulgi)?!

| a răspuns:

N-ai stofa de lider; esti mult prea orgolios!

| explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

De ce?laughing Sunt sincer, spun ce gandesc, poate asa pare cine stie, astae laughing dar in real nu e chiar asa tongue Eu ma consider o persoana foarte de treaba happy dar na tongue keep hating
"N-ai stofa de lider; esti mult prea orgolios!" Sincer, nu poti stii daca am sau nu, din moment ce nu ma cunosti personal, dar oricum orgoliul tau a zis asta laughing nu stii ca cine zice ala e? happy

Ghinion de nesansa; pentru tine!winking tongue
Eu 65, iar tu... ceva sub 20. laughing
Cine crezi, cu sinceritate, ca poate cunoaste "oamenii" doar din simplele lor "cerinte"?
Bafta deasa si succes!

Pai in primul rand nu sunt doar cerinte, cam tai din maioneza am zis: "calitati, insusiri, interese, principii si gusutri etc"
+ca e normal ca nu ai cum sa cunosti, si in nici un caz sincer oamenii, de accea ca sa iti fie mai usor sa cauti poti da niste insusiri, calitati, etc ca sa poti gasi, iar in timp doar in timp! poti cunoaste omul, asta oricine stie, oricum nu inteleg ce atata tevatura, cand eu am zis clar ca vreau doar sa cunosc oameni noi, te deranjeaza asta?laughing
Si apropo imi pare rau pentru tine daca, la cei 65 de ani ai tai ai ajuns sa gandesti mai putin ca unul de 14, caci cunosc si persoane integre si chiar nu au nici 14 happy

Succesri nelimitate, "Patratel"!
Sper sa nu cazi cu nasul intr-un "rahat" atunci cand majoritatea acelora din jurul tau te vor marginaliza petru ce eu ti-a reprosat fara rea intentie.

Te rog scrie corect, ce anume mi-ai reprosat dumneata? in romana daca se poate big grin

Siktir golane! nu incerca sa pari mai prost decat au observat altii; cauta sa te redresezi!

Bine iti zici happy redreseaza-te si data viitoare nu te mai baga singur in seama, ca poate te faci iar de ras happy cee? ai zis cumva ca ai 65? Macar esti constient ca esti un golan si ca nu iti place adevarul, apropo mai pune mana pe carte. Ce sa mai pui...=) ca esti vaide capul tau x_X mai ai putin si te duci, ai trait degeaba, numai ai consumat, existenta ta nu a fost decat o ciuma pentru lume sad Nu stiu cum de te-a suportat pamantul pana la varsta asta... Doamne fereste! fara resentimente

In mod sigur : mamica ta ar fi trebuit sa te inghita; dar dormea, matoala, atunci cand ai fost conceput!

| a răspuns:

Și grupul ăsta unde ar fi făcut? Dacă e altundeva înafară de Skype / Facebook sunt interesat happy

| explică (pentru MadGuy):

Am zis ca e real, nu virtual, bine intales, daca totusi simti ca te potrivesti, si etc poti sa ma contactezi in prima instanta pe email.

Păi dacă e real ar însemna ca toți să fie din același oraș, cam greu.

| explică (pentru MadGuy):

Nu m-ai intales, daca iti doresti asta, contacteaza-ma, nu e vorba de oras, locul e bine stabilit de mine, nu conteaza unde locuiesti.

| a răspuns:

Cât cringe d'oh

| a răspuns:

Ce cauti tu nu vei gasi
mai degraba ia-ti un caine de paza ca doar acela iti va fi loial
si doar de curiozitate ce fel de alianta vrei sa creezi ca mi se pare tare ideea ta

| explică (pentru damnedwolf):

Secretaalaughing glumesc, in legatura cu loialitatea inteleg nu e usor, oamenii sunt foarte schimbatori, nesiguri, etc dar aici e ceva diferit happy

| a răspuns:

Prea mult scris. intru cum sa nu

| a răspuns:

Rework pentru Balena albastra? laughing

| explică (pentru Ackerman):

Sa stii ca laughing))) glm:p sau smug

| a răspuns:

Eroare 404 - inteligență de negăsit.

| a răspuns:

Cam multe vrei tu ma sefule... :-)

| a răspuns:

Si maxim 14 ani ai tu. Nice.

| explică (pentru ZergHydralisk):

De ce spui asta?happy Poate sunt mult mai invarsta ca tine, daca tu ai 14 nu insemna ca toti au... Oricum ai zis asta din invidie, oricum nu impresionezi pe nimeni big grin