| anonim_4396 a întrebat:

Hei prieteni, in special cei din Piatra-Neamt....astazi dupa ce am terminat cu evaluarile pentru clasa a8a...mi-am calculat cu aproximatie media de admitere si mi-a iesit cam 9, 34. Credeti ca as putea intra la Hogas sau la Rares pe stiinte ale naturii cu media asta? Stiu ca mediile de anul trecut au fost foarte mari.dar poate mai scad anul asta.

2 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Nu știu de Rareș, da' cred că la Hogaș sigur intri.

| CinevaNou a răspuns:

Depinde, dar sigur or sa fie diferente. http://jsfiddle.net/WVnV7/