| AdelinaBeatriceRO a întrebat:

Hei.Stie cineva o dieta pentru a face si mentine abdomenul plat? Nu am grasime pe burta,dar vreau sa fie plat, prin dieta nu vreau sa slabesc...doar sa mentin abdomenul,mersi, funda!

Răspuns Câştigător
| Claudia333 a răspuns:

Nu prea exista o dieta special pentru burta, incearca sa nu mananci grasimi, dulciuri in exces dar mai important fa abdomene, fa in fiecare seara cate o serie 2 de 50 de abdomene si te va ajuta, rezultatele n-o sa se vada peste noapte dar vor functionahappy