| Felictiy a întrebat:

Hei! Stiti daca in prima zi de liceu se vine cu mama? (sunt boboaca.).

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poți veni și cu mama și cu tata și cu cățelul și cu purcelul.
Sau nu

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In prima mea zi de liceu (acum >10 ani :O ) nu prea a venit nimeni cu parintii.

| LoveSleep a răspuns:

Se merge singură. Nu are ce să facă maică-ta acolo.

| Sofer a răspuns:

Poti sa te duci ori cu mama ori singura. nu trebuie neaparat cu parinti.

| Paul754880338 a răspuns:

Asta inseamna ca mama te iubeste si vrea sa preia o parte din emotiile si grijile tale pentru un nou inceput. Nu este nimic rau daca mergeti impreuna.