| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU happy am achizitionat o imprimanta de la flanco, HP Officejet 4500 All-in-One Printer Series - G510 și acum doua zile am vazut ca nu mai scrie, m-am uitat in ea, la catuse si am observat cerneala peste tot, a curs, oare de ce?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ia reincarca tusurile.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In ce conditii ai utilizat-o?

| JustStitch a răspuns (pentru DoarBogdan):

In conditii foartebune si normle

| DoarBogdan a răspuns (pentru JustStitch):

Ia reincarca tusurile.

| Idkidk a răspuns:

Si la stilouri se mai intampla asta, deseori se intampla daca nu ai pus cerneala bine, si poate asa s-a intamplat si la tine.

| MeForeverAlone a răspuns:

Dacă ai luat-o de la flanco, caută garanția și sună la ei și explică-le problema. Dacă tu nu ai făcut nimic la ea e posibil să aibă vreun defect din fabricație. Ei o să se uite la ea și dacă problema e la ei o să ți-o repare sau îți vor da alta.
Baftă!