| ρinkie a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor. Stiu ca exista un site care trimite mesaje private pe telefonul mobil, dar cu numarul altuia, doar ca nu stiu cum se numeste. De exemplu eu ii trimit un mesaj unei persoane, dar persoana aceea va vedea ce i-am trimis de la un alt numar. Nu stiu cat de bine ati inteles. Multumesc anticipat! :3

1 răspuns:
| gabi8870 a răspuns:

Daca persoana are Yahoo Mesinger poti sa o suni sau sai dai un mesaj dai sa vezi poza si langa vezi un telefon care srie sms si scrii numarul de telefon funda?