| dienutza_4801 a întrebat:

Hei, TPU! Am o intrebare pentru cei care se pricep la editarea fotografiilor.Am nevoie de un program cu care pot, de exemplu, sa schimb fundalul unei poze. (ex: daca eu sunt intr-o poza iar in spate sunt multi oameni, sa pot edita poza astfel incat sa pun un alt fundal si sa raman numai eu in fotografie pe fundalul dorit). Am incercat multe programe, dar se observa cand decupezi. De multe ori foloseam site-urile online, dar nu sunt multumita.Va rog sa imi ziceti vreun program daca stiti, dar sa il pot downloada gratis.(daca exista programe online destul de bune va roooooog sa imi ziceti).
AAA.era sa uit! Mi-ar trebui si un program de etitat videouri pentru ca am videopad o versiune mai noua dar nu e foarte bun. (Normal ca primiti funda)

Răspuns Câştigător
| Iuliaa3 a răspuns:

Pai eu am un program foarte bun de editat poze e usor si simplu de folosit.PhotoScape se numeste uite un link pentru al descarca: http://photoscape.en.softonic.com/ poti decupa,sa scrii pe poza, sa editezi culoarea si mai multe, iar pentru editat videoclipuri eu folosesc videopad dar poti incerca si Honestech Video Editor uite linkul: http://download.cnet.com/Honestech-Video-Editor/3000-13631_4-10064899.html ambele programe sunt foarte bune. Funda? :)

1 răspuns:
| RyugaHideki a răspuns:

Pentru poze. poti folosi usor Paint. Stiu..."Paint? cine foloseste asa ceva?" Ei bine.dai zoom pe tine.si stergi cu radiera totul in afara de conturul corpului tau.
Dupa care cu photoshop combini imaginile. Evident.trebuie sa te chinui putin happy
Pentru editat videouri? Movie maker. Clasic si bun happy