| Ariana14 a întrebat:

Hei TPU, am o nelămurire.
Sânii mei sunt inca tărișori după 7 zile de la înțărcare brusca cu dostinex.
Mai pun comprese reci dar nu sunt folos, medicul mi-a spus sa am răbdare.
Laptele nu mai vine.
Bebe papa de toate, are 11 luni.
Ceva remedii urgente care ar dezumfla?
Mâine urmează să plec în străinătate nu știu ce să mai fac.
OFER FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu sunt mamici pe aici ca sa raspunda.
Daca sunt doar tari si nu te doare nimic mai asteapta vreo zi, doua si se vor muia.
Deci ai luat pastile pentru oprirea lactatiei?