| anonim_4396 a întrebat:

Hei tpu..am o problema.
Am un prieten care l-am cunoscut acum 2 ani. Vorbeam cu el in fiecare zi pana i-am facut cunostinta cu o prietena de a mea.
El are 17 ani, ea 15 iar eu 14.
Ceva timp vorbeam toti trei in fiecare zi,fara nici o problema.
Acum,prietenul meu nu mai vorbeste cu mine, ci doar cu acea fata.
Ce as putea face? De ce m-a lasat balta?

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Ca el alege aspect, si ii plac doar fetele de unica folosita. nu prea ai ce sa faci, gandeste-te ...mai bine ca s-a intamplat acum decat peste cativa ani, cand sufereai mai mult... asta e parerea mea, acel baiat nu vrea ceva serios ca tine.

3 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Greseala ta ca i-ai facut cunostinta cu acea fata.
Acum probabil ii place mai mult de ea decat de tine.
Oricum, daca te iubea, nu facea asta.
Dar unii baieti nu se pot abtine.

| IsabelaIssa a răspuns:

Poate ca s-a indragostit de ea. Trebuie sa iti alegi prietenii cu grija. Daca nu iti mai ofera atata atentie ca la inceput, incearca sa iti faci noi prieteni si sa ai grija pe viitor cu ei.

| andrei1237 a răspuns:

Dupa parerea mea, acea fata a zis ceva urat de tine, el luand in seama ce a zis.Nu trebuie sa il bagi in seama, sigur isi va da seama de caracterul tau.