| Kara361DIsnOt a întrebat:

Am o problema urgenta, de 2 saptamani mi-am facut un nou cont de facebook, prima saptamana a foat ok, n-am avut probleme dar acum, nu mai imi da voie sa acesez facebook pentru ca trebuie sa confirm adresa de email. Ok, am intrat in emai si nu am gasit nici un mesaj, verific in fiecare zi de o saptamana! Nu-mi apare acel mesaj sa confirm adresa de e-mail, ce pot sa fac? Nu poot sa-mi vad profilul, dar in schimb pot vorbi cu alte persoane, dar nu pot accesa facebook, imi apare mereu imaginea cu " Pentru a termina inscrierea, confirmati adresa de e-mail" sau sa-mi schimb e-mailul am incercat si asta da` nu a mers, mai rau e! crying( Dau funda la rasp. care ma ajuta! VA ROG!

7 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cauta mesajul si-n spam, posibil sa fie e acolo.

| Seepty a răspuns:

Cauta pa acolo si vezi nu este un buton cu numele ''Retrimite E-Mail'' si daca nu este incearca sa-l schimbi.

| Kara361DIsnOt explică (pentru Seepty):

Le-am incercat pe ambele si nu merge! crying(( Mi-am schimbat emailul si tot nu primesc mesajul sad

| DanielVălean a răspuns:

Si eu am patit asa ceva, dar imi aparea mie o optiune cu numarul de telefon. Am bagat nr de telefon pe care il aveam si pe facebook, am primit un SMS cu un cod si zicea sa il introduc acolo. L-am bagat si am reusit sa intru pe facebook cu numarul de telefon. De atunci, in loc de email eu folosesc numarul de telefon. Sper ca ti-am fost de ajutor! Multa bafta in continuare!

| Kara361DIsnOt explică (pentru DanielVălean):

Si unde ar trebui sa apara aceasta optiune? Nu o gasesc!

| DanielVălean a răspuns (pentru Kara361DIsnOt):

Pai, ar fi trei una cu email, alta cu numar de telefon si persoanele de incredere. Probabil, esti incepatoare si nu stiai cum sa-ti setezi asa ceva. Daca ai mess, adauga-ma la adresa : valeandanyel si vorbim acolo imi explici tot si voi incerca sa te ajut. Exista o solutie la orice. happy

| Kara361DIsnOt explică (pentru DanielVălean):

Multumesc mult :D Mi-ar fi mai usor pe facebook, daca vrei :www.facebook.com/any.anita.3