| kate68 a întrebat:

Am si eu o problema si as aprecia daca m-ati putea sfatui.
Deci, am un Toshiba tg01, nu prea cred ca ar conta asta, dar am zis sa mentionez. Ei bine, am incercat sa il conectez la calculator cu cablul de date si nu stiu ce are. Se aude ceva de la calculator cand este conectat, dar nu imi deschide nimic, iar in "My computer" de asemenea nici urma de acel "Removable disk".
Ideea e ca am incercat si cu alt telefon cu cablul acela de date si functiona, mi-l citea. Telefonul este dat pe vizibil, deci asta nu e problema.
Recomandari? ~ Thanks ~

1 răspuns:
| Lorenaa a răspuns:

Incearca cu cablul lui de date. Poate de aceea nu ti-l deschide...