| adεLііηa a întrebat:

Hei TPU sad am vrut sa bag de pe calculator cateva melodii pe telefonul meu ( BlackBerry Curve 8520 )si nu am putut! Atunci am pus melodiile in alt folder pe telefon si apoi l-am scos din cablul de date, am vrut sa ascult melodiile puse. Ok totul bine si frumos pana cand am vazut ca mai am in telefon doar melodiile pe care le-am bagat in rest. nimica si am bagat iar telefonul la cablul de date si le-am sters acele melodii dupa care cand m-am uitat din nou si am vazut ca nu mai am nici o melodie, nici o poza, nici o inregistrare, nici nimic! absolut nimic. Ajutati-ma va rog din toata inima mea ca nu mai stiu ce sa fac si am plans toata ziua! Va rog! Ofer Funda la raspunsul care imi salveaza melodiile, pozele si inregistrarile in telefon

Răspuns Câştigător
| AlEcSsCRaZzY a răspuns:

Nu cred ca le mai poti salva..probabil ai formatat memoria(ai sters tot) daca nu le mai ai in telefon inseamna ca sunt sterse!