| CInEmAx a întrebat:

Hei TPU as vrea si eu sa stiu cum se numeste un film(este de groaza) a rulat pe antena 1 acum cateva lui sa va dau cateva repere: era vb despre un lift care omora oameni si mai multe nu mai stiu daca ma puteti ajuta si pe mine plsss dau funda mersi multbig grinhappyhappy

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Intra pe www.port.ro si uita-te pe programul TV al antenei 1 ca il poti derula pe inapoi si vezi ce filme au fost acum cateva luni.Nu e asa de greu ca te uiti doar unde scrie horror, sau groaza! Bafta! Sau scrie pe forumul antenei 1 poate iti raspunde candva.