| iuliaa9974 a întrebat:

Astazi m-a sunat cineva cu un numar de patru cifre. 0461, mai exact. Faza e ca eu n-am raspuns. Aveti idee ce-a insemnat asta?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Relatii cu clientii...era vorba de un sondaj de opinie

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Este robotul de la Relatii Clienti Orange. Acesta iti pune intrebari si tu dai note cat de multumita ai fost de politetea asistentului cu care ai vorbit mai inainte.

| iuliaa9974 explică (pentru MihaiEdy1993):

Oh, multumesc mult! Chiar ma speriasem putin. rolling on the floor))))))))

| MihaiEdy1993 a răspuns (pentru iuliaa9974):

Daca te cauta politia sau SRIul, aia suna cu Unknown number

| iuliaa9974 explică (pentru MihaiEdy1993):

E bine de stiut. Oricum, nu raspund niciodata la numar necunoscut.
Multumesc inca o data!

| MihaiEdy1993 a răspuns (pentru iuliaa9974):

Cu placere happy