| TrixLove a întrebat:

Ce parere aveti ca o fata sa fie cu un baiat mai mic? O prietena de-a mea are 14 ani si e in clasa a 8-a si prietenul ei e putin mai scund decat ea si e a 6-a si are 12 ani. Mie mi se pare ciudat si nu stiu cum sa ii spun asta, dar ei i se pare normal pentru ca il place pe acel baiat...care va spun, mai mult de 1,50m nu are...Funda!

4 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Varsta nu conteaza, important este ca cei doi sa se inteleaga bine si sa se placa, asta este tot ce conteazahappy.
Nu ar trebui sa ti se para ciudat pentru ca nu este nimic iesit din comunhappy

| DarQueen a răspuns:

Mie mi se pare ciudat că tu nu gândești.
Caută niște „teorii" legate de iubire, ca să te convingi ce contează cu adevărat când iubești.
Și da, vezi de manuale.

| allllexaaaa a răspuns:

Nu conteaza varsta, ce conteaza este e ca se plac, ceea ce conteaza este ca se inteleg bine. Varsta nu trebuie sa ii opreasca.

| Neworder21 a răspuns:

Nu conteaza varsta.
ciudat e ca nu intelegi ce inseaman sa iubesti.

succes