| Anku_1227 a întrebat:

Hei, TPU! Cine stie mai multe browsere in afara de Opera( care are virusi). Mozila Firefox, Internet Explorer si Google Chrome sa imi dea si mie niste sugestii. Va pup! dau funda!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Da, si mie mi-a zis varul meu (informatician) ca opera e destul de prost si nu merge bine, el mi-a recomandat Mozilla Firefox merge mai repede numa ca literele sunt cam naspa el avand windows 7 i se vede perfect. Eu folosesc IE si sunt mai multumit de el am si antivirus bun in pc instalat si n-am de ce sa imi fac griji.

1 răspuns:
| Iva a răspuns:

Opera nu are cum să aibă viruşi, poate un site pe care vrei să-l accesezi cu Opera să aibă viruşi...
Un navigator mai puţin folosit care nu este în listă e Safari.
Cât despre faptul că Opera ar fi mai lent decât Firefox... prostii! Firefox e mai bun, însă consumă foarte multe resurse ale calculatorului şi de obicei merge mult mai încet. Cele mai rapide navigatoare sunt Opera şi Chrome (Chrome arată însă oribil, interfaţa nu e deloc prietenoasă).