| TaylorMomsen a întrebat:

Cum pot improviza un costum de spiriduș? Și dacă se poate niște idei pentru confecționarea urechilor lor! Mulțumesc!

1 răspuns:
| Numero1 a răspuns:

Pai daca ai o vesta verde o camasa alba,niste pantaloni verzi largi si niste pantofi negrii,asta e tot,poti incerca cu orice fel de vesta daca nu ai verde,poti sa lipesti flori de trifoi(nu adevarat,confectionate) sau curcubee etc,poti pune niste manusi,poti face o barba din vata si scoci, poti sa dai cu carioca pe la marginile ochilor, poti face niste riduri false pe frunte, o palarie ar fi absolut necesar(si daca e si verde si cu un trifoi sau o pana pe ea e perfect), tot ce iti trebuie este un pic de imaginatie si cateva matreiale.Bafta si mult succes!