| Kooo a întrebat:

Hei TPU big hug
Care este personajul vostru preferat din Vampire Diaries?
love struck

Răspuns Câştigător
| Aimee_6013 a răspuns:

Damon

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ii ador pe toti, dar daca ar fi sa aleg big grinamon! e atat de sexi love struck. e o bomboana happy
mai imi place si Stefan care o iubeste muult pe Elena!
si Elena imi place, pentru ca ar vrea sa se sacrifice ca nimeni sa nu fie ranit
Mai imi place Caroline care e un pic cam prostuta big grin
si Bonnie care e foarte matura.
mi-e mila de Matt ...Caroline nu prea il baga i seama...
Mai imi place de Jeremy love struck. ma bucur ca e impreuna cu Bonnie!

bye-bye

| Static a răspuns:

Elena, seamana cu mine big grin, si Stefan, este dragut de felul lui si se lupta bine love struck. Damon e ok dar are fata cam patratoasa iar cand vorbeste face niste ochii mari laughing, caroline iar imi place, dar nu vechea caroline, noua big grin. Si Tylor e dragut dar cam prostanac. Matt are fata de cowboy dar e un baiat super gentil. Bonnie este o tipa de gasca si foarte frumoasa, imi place de ea cum imi place si de Elena si Stefanwinking. love struck