| anonim_4396 a întrebat:

e normal sa mi se inroseasca pielea si sa ma usture rau daca imi dau cu crema anticelulitica cu ardei iute? ma ustura de mor hellp! azi mi-am dat prima data.

Răspuns Câştigător
| Mirela77 a răspuns:

Spala bine cu apa si cu sapun cu ph neutru daca ai. Fuguta la farmacie si cumpara o crema(explica-i farmacistei despre ce este vorba).

2 răspunsuri:
| oo4099 a răspuns:

Daca e cu ardei iute e normal sa usture, sa se inroseasca si sa aiba efect termicbig grin

| Aleeeee15 a răspuns:

Nu e normal. Cred ca asta e o reactie alergica. Te sfatuiesc sa renunti la aceasta crema. Poate ai pielea prea sensibila. Incearca ceva natural. O crema pe baza de plate.