| costincodrin a întrebat:

Hei TPU, eu sunt un tip visător, stau acum și mă uit la cer și mă gândesc cum ar fi ca noi sa zburam printre nori, daca exista extratereștri (și sunt pasionat explorarea lumii) voi credeți că există extratereștri, că ne vor înlocui pe pământ peste 200-300 de ani? Noi am fi o creație de a lor și de fapt nu ne tragem din maimuțe? Știu ca pare ireal dar voi ce ziceți?

1 răspuns:
| Katie1356 a răspuns:

Pana la urma e posibil orice, desi dovezile arheologice indica semne clare ale evolutiei umane. Extraterestrii pot fi simple creatii, precum bau-bau de care unii se tem, altii sunt curiosi.
Am auzit teorii cum ca deja ar fi printre noi, afirmatii despre faptul ca zona 51 chiar i-ar adaposti si sunt un secret tinut de guvernul american si ca de fapt intreaga artilerile de arme din dotare e pregatita pentru un atac de genul.
Teoriile sunt impartite, fiecare alege ce sa creada si ce nu.