| Rmonster a întrebat:

Imi amintesc cateva secvente dintr-un film de cand eram mai mica si nu stiu cum se numeste. Era cu niste faraoni si un sarpe care pazea un copil. Acesta a fost pus cu un cos pe apa de catre un om..si cand crescuse a gasit piramida parintilor sai.s-a deschis o apa..si cam atat imi amintesc. Stiti cumva cum se numeste?

2 răspunsuri:
| AlexandruGeorgeNita a răspuns:

Chiar! si eu vreau sa revad filmul acela. daca imi aduc bine aminte are 2 parti filmul. si este foarte bun. te rog daca primesti un mesaj sau raspuns cu el sa imi dai si mie un mesaj cu numele filmului. mersi mult

| Rmonster explică (pentru AlexandruGeorgeNita):

Se numeste 'Al saptelea manuscris'.