| KoroSensei a întrebat:

Hei TPU, nu stiu ce am ca, in ultima vreme, nu mai pot sta trez ziua =]]]
Nu stiu dar ma ia somnul forate usor, imi cade capul laughing)))))))))
Si cand dorm, dorm pe mine, daca ma plictiseste ceva in 10 secunde adormrolling on the floor
Cand eram la licceu acum 5-6 ani, la ora de fizica, pur si simplu nu rezistam, ma lua somnul, prosful respectiv era atat de plictisitor ca nu rezistam sa nu adorm, la fiecare ora.
Sau mai e cand, ma simt indispus sau deprimat, sau cand nu-mi iasa ceva, dar in mare parte de la plictiseala si oboseala cred, mai ales cand sunt la pc sau laptop, pur si simplu nu mai stiu ce sa fac, am atatea chestii si totusi m-am plictisit de ele, nici muzica nu ma mai aprinde, desii ascult rock si electronica si detoate, si am peste 75GB muzica, ma mai uit din cand in cand la filme desii daca nu e actiune sau suspans, adrenalina, mister sau cv adrom...Mi-a zis mama si chiar si unii prieteni ca, cica adrom mereu ca gandesc prea mult, desi stiu ca mereu visez, sunt genul care zici ca sunt intr-un vis si treaz si in somn laughing uneori ma intrebam care e realitatea...
Voi sunteti somnorosi? sau vistatori? laughing big grin

6 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Să nu mai dormi pe tine, răspuns -Trackmania
Succes

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai leucemie.

| NeaMih4i a răspuns:

Posibil sa ai boala somnului, sau e de la timp ca si pe mine ma ia somnul. Si cumpara-ti un frigider de cocka cola sa vezi ca nu mai dormi dupa big grin

Răspuns utilizator avertizat
| NeaMih4i a răspuns (pentru KoroSensei):

laughing)))))) n-am nici eu