| madalina736 a întrebat:

poate ca e o intrebare mai prostuta, daaar tot o pun. laughing Daca fac screen la poza de profil a unei persoane pe wapp, ii apare acelei persoane ca am facut screen?

Răspuns Câştigător
| Anonim37 a răspuns:

Nu, asta cu 'aparutul' este doar pe Snapchat happy Poti face linistita laughing

| madalina736 explică (pentru Anonim37):

Okay. Multumesc frumos! big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar poti salva poza direct. Deschizi poza de profil, apesi pe butonul de partajare si dai pe "salvare in galerie ". Dupa faci intre 6 luni si 3 ani de inchisoare pentru furt. laughing