| sweetheart16 a întrebat:

Spuneti-mi un program pentru smartphone prin care pot descarca aplicatii care normal sunt cu bani dar sa le descarc gratis...

FUNDA pentru cel mai bun raspuns!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai telefon cu android poti intra pe Magazin Play(cauta iconita in telefon) si descarci de acolo.Gasesti si cu plata dar si gratuit.

| sweetheart16 explică (pentru darrio2007):

Asta stiam si eu. straight face ma refeream la o aplictie de luat aplicatii, daca intelegi.

| darrio2007 a răspuns (pentru sweetheart16):

Nu stim daca exista asa ceva.Dovada ca nu ai prea multe raspunsuri.Mai cauta.

| sweetheart16 explică (pentru darrio2007):

Exista, exista, am gasit.

| darrio2007 a răspuns (pentru sweetheart16):

Bravo.Felicitari.

| denismaria92 a răspuns:

Nu este un program..este un site..www.filecrop.com...
cum sa cauti:

numeleaplicatiei.apk