| Mari0o842 a întrebat:

Hei TPU! Stiti o aplicație cu care sa îți faci prieteni noi dintr-o anumita zona, gen Eforie Nord? Sa nu fie ca și tinder, gen o aplicație unde pot găsii oameni(în special fetelaughing.), dintr-o anumita zona a tarii, sunt la mare și încerc sa caut anumite persoane care se afla în momentul acesta la mare.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asa aplicatie!

Dar poti pune pe FB-ul sau Instagramul tau unde esti tu, si-ti rogi prietenii care se afla in acest moment in Eforie nord sa va intalniti undeva la o locatie (terasa, cofetarie, pizzerie), la o anumita ora, sau sa te contacteze prin mesagerie.

De obicei, cand planifici sa pleci lamare iti intrebi prietenii din grup sau de pe FB care vrea sa mearga cu tine, ca sa nu mergi singur, ca nu te poti distra asa.
Cat despre fete, sunt convinsa ca sunt destule prin statiune, plaja, cluburi, terase, discoteci.

| Mari0o842 explică (pentru Violleta2022):

Știu ce zici, dar ma gândeam sa găsesc persoane noi. Știu ca e plina plaja de fete, dar e mai greu cu ele?

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Mari0o842):

Si persoanele noi nu sunt ca cele de pe plaja sau din statiune?
Cred ca online are vreo importanta?
Nus tii ac online-ul nu aduce nimic serios sau concret? ca-i doar pierdere inutila de vreme si minciuna?
Tu esti la mare, deci uita de "online" si iesi afara la soare si apa, la distractie, nu la stat online, ca-i pacat sa faci atat drum sa fii intr-un mediu atat de placut si tu sa stai in camera, pe computer.

| Mari0o842 explică (pentru Violleta2022):

Pai pentru plaja era vorba, nu stau în camera

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mari0o842):

Si pe plaja tu stai cu telefonul in mana sa socializezi laughing

| Skylor a răspuns:

Nu există.