| JustStitch a întrebat:

Sunt baiat si mi se intampla de la o vreme sa tot primesc cereri de la persoane pe care nu le cunosc si mai ales fete, apoi dupa ziua respectiva am zis sa imi fac curaj sa ii scriu uneia dintre fete, i-am dat mesaj cu buna, ce faci, iar ea nici macar nu raspunde, de ce credeti ca mi-a dat cerere daca ea nu vorbese?

Răspuns Câştigător
| WaNt3D1856 a răspuns:

De cele mai multe ori pentru a avea un numar mare de prieteni si pentru a primi mai multe like-uri la poze

8 răspunsuri:
| Parker_Kip_1997 a răspuns:

Pur si simplu cineva a vrut sa iti faca o farsa si a zis la toti prieteni sa faca asta. Sau pur si simplu a dat cerere asa si nu ii pasa.

| Sachetti_Riccardo-Matteo_2002 a răspuns:

Pot fi boti creati de diferiti programatori pentru a obtine informatii

| Idkidk a răspuns:

E, glumeşte cu tine, nu te place, sau crede că te dai la ea, oricum, o fată bună ţi-ar răspunde frumos, sau măcar ţi-ar zice că nu poate vorbi!

| TheodoreHyuga a răspuns:

Nu tot ce zboara se mananca... Ai grija la din astea... Mie mi s-o intamplat sa imi dea una (sau poate unul care si-o pus nume de fata) mesage, iar in secunda doi i-am dat Block si Unfriend (Nici nu stiam cum a ajuns acolo...)... Nu mai am Facebook acum ca iar ma trezesc cu unu/una pe capul meu. Spor la gagici! big grin (glm glm)

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pentru prieteni laughing

| deeeaqq a răspuns:

Ce fain.
Şi mie îmi dau arabii cerere.

| writtennnns72 a răspuns:

Sunt diferite cazuri. Dacă îţi dă cerere nu înseamnă că te şi place, poate că nu ţi-a răspuns imediat deoarece era în preajma unor prieteni şi se simţea stânjenită sau sunt foarte multe motive pentru care putea să nu răspundă.
Cum am văzut în alte răspunsuri, se poate ca cineva să fi făcut un cont la mişto ca să vadă cum reacţionezi, dar întâi vezi postările persoanei respective şi asigură-te că vorbeşti cu un cont real, nu unul fake apoi să dai mesaj.

| JustStitch explică:

Multumesc pentru raspunsuri! happy